קצת עלינו

קבוצת רנובטיו - פתרונות מיתוג ושיווק כל העיניים על העסק שלכם בדיגיטל

קבוצת רנובטיו הינה חברת פרסום ומיתוג מהמובילות בתחום.
התשוקה שלנו הוא לתרגם רעיונות גדולים לביצועים מדוייקים בעזרת אבחון צרכי בית העסק.
קבוצת רנובטיו מורכבת מאנשי מקצוע מהמובילים בתחום אנשי שיווק ומנהלי פרויקטים שידעו בדיוק מה חסר בתקשורת השיווקית של בית העסק, מעצבים גראפים שיידע לתרגם את הרצונות שלכם לגראפיקה מיתוגית מנצחת, צוות המקדמים שידע איך לבנות אסטרגיית קידום שתגרום לחשיפה מקסמלית, אנו גם נותנים שירותי צילום, כתיבת תוכן, ובניית מיתוג שלם לעסק. בעזרת הצוות הרחב, יכולות הטכונולגיה מתקדמות, תשתיות נרחבות אנו מעמידים לכל לקוחותינו ארגז כלים ומכלול שירותים לניהול תקשורת שיווקית פורצת דרך. הניסיון של קבוצת רנובטיו במשך השנים נתנה לנו את הזכות לספק לבית העסק את כל הכלים הנדרשים לבניית מותג מנצח, מותג שהלקוחות יתאהבו בו! כל פרוייקט בקבוצת רנובטיו זוכה למעקב יומי וליווי אישי ע"י מנהלי הפרויקטים לכל אורך הדרך.

אצלנו בקבוצת רנובטיו כל העיניים על העסק שלכם
Renovatio Group

מה עשינו עד עכשיו?

קצת מההישגים שלנו לפני שממשיכים

תהליך העבודה שלנו

תהליך העבודה של רנובטיו בע"מ מול הלקוחות

אפיון האתר ע"פ צורכי העסק

השלב הראשוני בתהליך שלנו הוא אפיון האתר והבנת הצורך של העסק. בשלב זה אנחנו יורדים עם הלקוח לפרטי פרטים, כדי להבין מה האתר הטוב ביותר עבורו, מביא לקוחות, ומושך את העין של הלקוחות שלו. המטרה: להביא ללקוח את האתר שתמיד חלם עליו.

עיצוב האתר בהתאמה אישית

השלב השני בתהליך שלנו הוא עיצוב האתר וסקיצה ראשונית בשלב זה אנחנו אוספים את המידע משיחת האפיון ומביאים אותה לידי ביטוי בעיצוב דף הבית ושאר העמודים שהלקוח ביקש. המטרה: עיצוב שימשוך לקוחות לבצע פעולה באתר.

התאמת רספונסיביות ופיתוח האתר

השלב השלישי בתהליך שלנו הוא פיתוח האתר והפיכתו למותאם לכל סוגי המכשירים. מובייל, דסקטופ, וטאבלט. הקמת האתר על סביבת עבודה שתהיה נוחה לשימוש גם ללקוח. המטרה: לגרום למשתמשים לבצע המרות באתר.

קידום האתר ברשתות החברתיות

השלב הרביעי בתהליך שלנו הוא קידום האתר בגוגל ופרסום ברשתות החברתיות בשלב זה אנחנו נסנכרן את האתר עם גוגל ונקדם אותו אורגני. לאחר מכן נקדם את האתר בפרסום ממומן ברשתות החברתיות . המטרה: להביא לקוחות מהרשתות החברתיות לאתר.

חלק קטן מחברות גדולות שעובדות איתנו

כל העיניים על העסק שלך!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם